HejHar ni någon omplacerings hund?Vi är en hundvan familj på 2 vuxna och 2 barn som söker en ny kompisMvhEmelie
Hej, finns det möjlighet att anmäla intresse inför kommande valpkull?
Hej ! En valpkull planeras vid nästa löp, troligen senhöst/vinter. Sörgårdskullens Minty.
Undrar om ni har en valpkull på gång i år.
Hej,Jag och min son letar efter lagottovalp. Får ni några valpar i vår eller sommar?MvhMadeleine och Åke
Hej ! Jag undrar om ni har någon valpkull på gång för 2021. Tacksam för svar.Min bostad är Mariestad vilket skulle kännas bra att ha er på nära håll.
Vi är intresserade av Lagottohund gärna hanhund. När planerar ni nästa kull?
Hej vi är en aktiv trebarns familj från Sigtuna som gärna vill ha hund igen. Listan verkar vara lång men finns det någon chans.
Hej!Undrar om ni planerar några valpkullar framöver. Är intresserad av rasen. Har tidigare haft hund men inte de senaste åren.
Hej. Är det några valpar på gång? Är väldigt intresserad av Lagottovalp.
HejPlanerar ni några valpar iår?MvhEmelie Svensson
Hej Vi är en familj som bor i villa med stor trädgård i Åkersberga.Vi är jag min man och vår vuxna son samt en 11 årig Crestepoo. Vi undrar on ni har valpar
Hejsan,Söker lagotto tik och undrar om ni planerar för valpar i år? Omplaceringshund (unghund) är också av intresse. Bästa hälsningar Linda